- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- 2064 | Xoopar Buddy Eco Charging Cable
2064 | Xoopar Buddy Eco Charging Cable
€ 5,13vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar30160 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. LT41000_N0001
-
-
Wit
-
Zwart
-
-
-
Zijde 1 (50mm x 60mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Betrouwbaar, nuttig, vriendelijk, gemaakt van gerecycled materiaal en altijd klaar voor gebruik! Sluit al je essentiële apparaten aan met de USB-, USB-C- of Lightning-connectoren. De flexibele spiraalkabel doet ook dienst als sleutelhanger! Neem je buddy overal mee naartoe! De GRS-certificering garandeert een volledig gecertificeerde toeleveringsketen van het gerecyclede materiaal en het totale gerecyclede gehalte is 30% op basis van het artikelgewicht. De kabel is verpakt in een duurzame FSC-gecertificeerde papieren envelop.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | LT41000_N0001 |
|---|---|
| Merk | Xoopar |
| Gewicht | 25 g |
| Materiaal | Recycled plastic |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 0.9 cm |
| Breedte | 6.6 cm |
| Lengte | 7.6 cm |
Gerelateerde producten
446696454536473070549875



