- Home
- Tassen
- Waterbestendige tassen
- 2L Ripstop Drybag voor Mobiele Telefoon IPX6
2L Ripstop Drybag voor Mobiele Telefoon IPX6
€ 2,87vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Artikel nr. LT95359_N0001
-
-
Donkerblauw
-
Lichtblauw
-
Lichtgroen
-
Oranje
-
Rood
-
Wit
-
Zwart
-
-
-
Voorzijde (80mm x 80mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (60mm x 60mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
2L ripstop drybag met roll-top sluiting (IPX6) en verstelbare schouderriem, beschermt telefoon en waardevolle spullen tegen spatten en regen. Doorzichtig venster voor touchscreengebruik. Lichtgewicht, compact en perfect voor reizen, festivals en buitenavonturen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Inhoud | 2000 |
|---|---|
| Artikelnummer | LT95359_N0001 |
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 640 g |
| Materiaal | Ripstop, PVC |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 32 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 18.5 cm |
Gerelateerde producten
1057554105762110581061058160








