- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- 3-in-1 gevlochten nylon kabel
3-in-1 gevlochten nylon kabel
€ 3,09vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar12203 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. P302.232
-
-
USB-A top (10 x 3 mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
USB-C top (10 x 3 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
artikel voorzijde (23 x 8 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
artikel achterzijde (23 x 8 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
USB (10 x 8 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Luxe gevlochten 3-in-1 kabel met type C en dubbelzijdige connector voor iOS- en Android-apparaten die micro-USB nodig hebben. Gevlochten nylon materiaal met connectors gemaakt van duurzaam aluminium. Geschikt voor opladen. Lengte 120 cm.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | P302.232 |
|---|---|
| Merk | XD Collection |
| Gewicht | 30.8 g |
| Materiaal | Nylon, Aluminium |
| Diameter | 0.5 cm |
| EAN-code | 8714612111291 |
| Kleur | grijs |
| Afmeting | 124 x ø 0.5 cm |
| Hoogte | 124 cm |
Gerelateerde producten
446696454536473070549875









