- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- 4-in-1 Laadkabel Idris
4-in-1 Laadkabel Idris
€ 3,99vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar23753 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 432312-001999999
-
-
blauw
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
-
Etui (40x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (38x24mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (15x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (10x18mm)- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (10x18mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
4 in-1 Laadkabel set met haak. De set heeft een USB, USB-C, micro USB en Lightning plug. Na laser graveren licht het logo op wanneer de kabel in gebruik is.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 432312-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 23 g |
| Materiaal | ABS, Kunststof, Nylon, RVS, TPE, Zinken legering |
| EAN-code | 8719446055155 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 2.8 cm |
| Lengte | 18 cm |
Gerelateerde producten
446696454536473070549875






