- Home
- Thema's en momenten
- Kerst
- Kerstversieringen
- AALBORG - Warmwaterkruik 310ml
AALBORG - Warmwaterkruik 310ml
€ 4,34vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar31 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. CX1360-05
-
-
Label (Ø 40 mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Full colour
Sock (50 mm x 50mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Sock embroidery (35 mm x 35mm)- Onbewerkt
- Borduren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kruik met trui in Scandinavisch design. Wordt gebruikt voor extra warmte, vaak in bed, maar ook als warmtebron voor op een bepaald deel van het lichaam. 310 ml.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Inhoud | 0.839 |
|---|---|
| Artikelnummer | CX1360-05 |
| Merk | midocean |
| Gewicht | 225 g |
| Materiaal | Rubber |
| EAN-code | 8719941012622 |
| Kleur | Rood |
| Afmeting | 20X12 CM |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 20 cm |
Gerelateerde producten
248443697968698001771861



