- Home
- ...
- Gezondheid
- Kruiken
- AARHUS - Warmwaterkruik 250ml
AARHUS - Warmwaterkruik 250ml
€ 3,63vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Artikel nr. CX1543-05
-
-
Marineblauw
-
Rood
-
-
-
Back (50 mm x 50mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Borduren
Label (Ø 30 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Warmwaterkruik met tricot hoes in Kerstpatroon. Wordt gebruikt om warmte te geven, meestal in bed, maar ook om warmte toe te dienen op een specifiek deel van het lichaam. Inhoud 250ml.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Inhoud | 0.6 |
|---|---|
| Artikelnummer | CX1543-05 |
| Merk | midocean |
| Gewicht | 188 g |
| Materiaal | Rubber |
| EAN-code | 8719941075788 |
| Kleur | Rood |
| Afmeting | 22,5X12X5CM |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 22.5 cm |
Gerelateerde producten
801385919409


