- Home
- ...
- Sleutelhangers
- Sleutelhangers multifunctioneel
- ABS 2-in-1 sleutelhanger Melvin
ABS 2-in-1 sleutelhanger Melvin
€ 0,59vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar50042 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 5852-001999999
-
-
blauw
-
lime
-
wit
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (Ø20mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof sleutelhanger, in de vorm van een handje, met stylus en één LED lampje, geschikt voor capacitieve schermen. Incl. batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 5852-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 14 g |
| Materiaal | ABS, IJzer, Staal, LED |
| EAN-code | 8719446019003 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 4.1 cm |
| Lengte | 6 cm |
Gerelateerde producten
748770-823999999
Bamboo sleutelhanger Kian
18352 op voorraad
Metaal, Polyester, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
739582-032999999
Roestvrijstalen sleutelhanger Gavin
36696 op voorraad
RVS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
483574-032999999
Metalen deuropener Alivia
RVS, Silicone, Zinken legering
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
710453-002999999
Kunststof duimstok Holly
15041 op voorraad
Kunststof, Metaal
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
692957693830592623677611








