- Home
- ...
- Strand
- Handventilatoren
- ABS elektrische handventilator Oren
ABS elektrische handventilator Oren
€ 3,69vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar6858 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1202839-002999999
-
-
lichtblauw
-
wit
-
-
-
Voorzijde (Ø17mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (35x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Achterzijde (Ø22mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (40x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS elektrische handventilator met een 600 mAh-batterij en een Type-C oplaadpoort, inclusief oplaadkabel, waardoor de ventilator eenvoudig oplaadbaar is. Voorzien van een standaard voor rechtopstaand gebruik en geschikt voor afzonderlijk gebruik tijdens het reizen. De ventilator heeft drie snelheidsstanden. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1202839-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 93 g |
| Materiaal | ABS, PP |
| EAN-code | 8719446071124 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 14 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 6 cm |
Gerelateerde producten
837878920258









