- Home
- Relatiegeschenken
- Elektronica, Gadgets en USB
- Zonne-energie opladers
- ABS en aluminium zonne oplader
ABS en aluminium zonne oplader
€ 19,87vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2154 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 9150-001999999
-
-
Achterzijde (50x120mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Voorzijde (50x6mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Achterzijde (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS en aluminium zonne-energie powerbank, 8.000 mAh. Input DC5V/1A. Output data: DC5V / 1A and DC5V / 2.1A. Met USB aansluiting en laadkabel (USB – micro USB).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 9150-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 208 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium |
| EAN-code | 8719446053052 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 15.3 cm |
Gerelateerde producten
P322.341
Skywave RCS gerecyclede kunststof zonne-powerbank 10000 mAh
2864 op voorraad
Gerecycled ABS
15.5 x 7.4 x 1.9 cm
P323.061
Solarpulse gerecycled plastic draagbaar solar panel 10W
93 op voorraad
PET, ABS
37.3 x 25.9 x 1.8 cm
P322.361
Skywave RCS rerecycled solar powerbank 5.000 mah 10W
570 op voorraad
Gerecycled ABS
10.8 x 6.9 x 1.7 cm
296658766463766469766464




