- Home
- ...
- Vrije tijd
- Zonnebrillen, hoezen en accessoires
- ABS en bamboe zonnebril Luis
ABS en bamboe zonnebril Luis
€ 2,93vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar18613 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 967748-005999999
-
-
blauw
-
geel
-
zilver
-
-
-
Zijkant (45x6mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Zijkant links (45x6mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Zijkant rechts (45x6mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS en bamboe zonnebril met UV400 bescherming. Individueel verpakt in papieren hoes.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 967748-005999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 25 g |
| Materiaal | Metaal, PC, Bamboe, AC |
| EAN-code | 8719446060777 |
| Kleur | blauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Breedte | 5 cm |
Gerelateerde producten
550214570625550008550011




