- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Potloden
- Kleurpotloden set Libbie | Gerecycled karton | 6 stuks
Kleurpotloden set Libbie | Gerecycled karton | 6 stuks
€ 0,37vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar19392 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1404871-001999999
-
-
geel
-
lichtblauw
-
rood
-
zwart
-
-
-
Koker (15x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Op deksel (15x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Set van 6 kleurpotloden in een 'ECO' koker, met een doorschijnend kunststof dop met puntenslijper. De kleurpotloden zijn FSC® 100%-gecertificeerd.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1404871-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 26.5 g |
| Materiaal | ABS, Karton, Metaal, Linde hout |
| EAN-code | 8719446076778 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 10.5 cm |
| Breedte | 2.5 cm |
Gerelateerde producten
794467926636572608574316










