- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Kinderschrijfwaren
- ABS en kartonnen koker met potloden Terrence
ABS en kartonnen koker met potloden Terrence
€ 0,67vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar162780 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 2495-018999999
-
-
geel
-
lichtblauw
-
rood
-
zwart
-
-
-
Koker (20x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Op deksel (20x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Set van 12 kleurpotloden in een 'ECO' koker, met een doorschijnend kunststof dop met puntenslijper.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 2495-018999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 45 g |
| Materiaal | ABS, Karton, Metaal, Linde hout |
| EAN-code | 8719446000773 |
| Kleur | lichtblauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 10.5 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 3.5 cm |
Gerelateerde producten
56-0504067
MONET - 88-delig tekenset in houten doos
2705 op voorraad
hout / wax / kunststof
43 x 26 x 5 cm
56-0504105
COLOURFUL LEVEL - Uitgebreide kleurset
6248 op voorraad
papier / wax / hout
Ø18 x 9 x 7 cm
772958772962772963772964









