- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Schroevendraaiers
- ABS en metalen schroevendraaierset Arthur
ABS en metalen schroevendraaierset Arthur
€ 5,93vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3079 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 428715-001999999
-
-
wit
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (100x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Achterzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS en metalen schroevendraaier set met 24 precisiebitjes. Het handvat van de schroevendraaier heeft een magneet om de bitjes vast te houden en makkelijk te kunnen wisselen. Door te drukken op het uiteinde komt de lade met bitjes uit de cassette.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 428715-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 175 g |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| EAN-code | 8719446055117 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.87 cm |
| Breedte | 6.75 cm |
| Lengte | 16.7 cm |
Gerelateerde producten
2PX17090
SCX.design T20 30-delige schroevendraaier- en reparatieset in aluminium koffer
6 op voorraad
ABS-kunststof, Aluminium
1267785-011999999
Rubberhout schroevendraaierset Leni
8882 op voorraad
Allooi, Rozenhout
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
697875838158772603920472





