- Home
- ...
- Veiligheid
- Reflecterende enkel- en schoenbandjes
- ABS en siliconen schoenclip Rosanna
ABS en siliconen schoenclip Rosanna
€ 2,14vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar8453 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 5367-188999999
-
-
Zijkant (15x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Anders (15x12mm)- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS en siliconen schoenclip, inclusief rode LED-verlichting met twee lichtfuncties (knipperend en constant brandend) en aan/uit-knop. Inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Gewicht | 24 g |
|---|---|
| Materiaal | ABS, IJzer, PP, Silicone, LED, TPU |
| Merk | IMPRESSION |
| Artikelnummer | 5367-188999999 |
| EAN-code | 8719446016569 |
| Kleur | wit/rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 8.5 cm |
Gerelateerde producten
493560



