- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS fietslamp Ethan
ABS fietslamp Ethan
€ 12,05vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1650 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8457-001999999
-
-
Bovenzijde (30x10mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (25x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (30x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
USB-oplaadbare COB fietslamp. De lamp heeft 4 standen: continu, gedimd, snel knipperend en langzaam knipperend. Aan- en uitzetten met een drukknop. Het licht heeft een kleine band om het vast te maken aan het stuur.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 8457-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 73 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Silicone |
| EAN-code | 8719446044142 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 8.2 cm |
| Breedte | 2.2 cm |
| Lengte | 2.9 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918229098226620437134






