- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS fietslamp Priska
ABS fietslamp Priska
€ 6,18vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar857 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8170-008999999
-
-
Voorzijde (30x6mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant (40x4mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (10x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS en PC oplaadbare fietslamp, los te koppelen van de houder. COB LED verlichting met vier instellingen. De lamp heeft een siliconen band en is oplaadbaar via een micro USB aansluiting. Inclusief kabel.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8170-008999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 48 g |
| Materiaal | ABS, PC |
| EAN-code | 8719446050143 |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Breedte | 1.8 cm |
| Lengte | 7 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918229098226620437134




