- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS fietslampen Amira
ABS fietslampen Amira
€ 2,84vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar15099 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 6289-009999999
-
-
Bovenzijde (60x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Bovenzijde (20x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (55x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (65x25mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
2-Delige fietslampenset bestaande uit 2 mini LED lampjes, rood en wit (2 lichtstanden: constant brandend en knipperlicht), incl. batterijen. Verpakt in frosted kunststof cassette.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 6289-009999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 41 g |
| Materiaal | ABS, PP |
| EAN-code | 8719446020740 |
| Kleur | custom/multicolor |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 4.3 cm |
| Lengte | 9.4 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918229098226620437134




