- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS fietslampen Jordy
ABS fietslampen Jordy
€ 6,04vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2785 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 4856-009999999
-
-
Anders (15x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Anders (20x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
2-Delige fietslampenset bestaande uit een rood achterlicht en een fietslamp met 5 LED lampjes (3 lichtstanden: constant brandend, knipperend en snel knipperend), inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 4856-009999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 147 g |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| EAN-code | 8719446013667 |
| Kleur | custom/multicolor |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Lengte | 9.8 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918229098226620437134





