- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS fietslampje Duncan
ABS fietslampje Duncan
€ 1,36vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar29710 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7273-005999999
-
-
blauw
-
rood
-
-
-
Achterzijde (18x30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (18x5mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof fietslampje met 3 LED lampjes aan de voorzijde en 1 LED lampje aan de bovenzijde. Met siliconen band om het lampje te bevestigen. Inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7273-005999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 13 g |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| EAN-code | 8719446030824 |
| Kleur | blauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.1 cm |
| Breedte | 3.1 cm |
| Lengte | 12.1 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918229098226620437134




