- Home
- Tassen
- Rugzakken
- Laptop rugzakken
- ABS gloeilamp Dalton
ABS gloeilamp Dalton
€ 3,01vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar51621 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1171430-001999999
-
-
beige
-
bordeaux
-
grijs
-
groen
-
kobaltblauw
-
wit
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (40x9mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS gloeilamp (60 lumen) met een oplaadbare 400mAh batterij. USB-C oplaadtype. Voorzien van een metalen clip en drie lichtstanden. IPX3.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1171430-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 62.1 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446069527 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 17.4 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 6 cm |
Gerelateerde producten
8013749350697129101082229














