- Home
- Relatiegeschenken
- Persoonlijke verzorging
- Borstels en Kammen
- ABS haarborstel met spiegeltje Meghan
ABS haarborstel met spiegeltje Meghan
€ 0,83vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1126 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1503-002999999
-
-
Bovenzijde (60x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (55x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Uitklapbare kunststof haarborstel met spiegel, langwerpig model.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1503-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 39 g |
| Materiaal | ABS, Nylon, PVC |
| EAN-code | 8717568947082 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.4 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 20.8 cm |
Gerelateerde producten
56-0402310
COIFFEUR - Reisborstel met haarelastiekjes
10859 op voorraad
kunststof / rubber
12,5 x 4 x 2,8 cm
278216278344772639774525



