- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Stanleymessen
- ABS hobbymes Eden
ABS hobbymes Eden
€ 0,23vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2002 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8735-002999999
-
-
Zijkant (60x7mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Zijkant (55x7mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof hobbymes met 13 afbreekmesjes.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8735-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 11 g |
| Materiaal | ABS, Carbon staal, POM |
| EAN-code | 8719446028418 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.9 cm |
| Breedte | 1.6 cm |
| Lengte | 12.7 cm |
Gerelateerde producten
1172417-011999999
Metalen afbreekmes Jeffrey
42048 op voorraad
RVS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
5295-002999999
Hobbymes Elia
23583 op voorraad
Karton, Papier, HDPE
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
697970841039842390603178



