- Home
- ...
- Sleutelhangers
- Sleutelhangers multifunctioneel
- ABS hobbymes Julien
ABS hobbymes Julien
€ 0,20vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar20959 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8368-002999999
-
-
Zijkant (40x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Klein hobbymes met sleutelhanger. De lengte van het mes is 4 cm (breedte: 1,1 cm).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8368-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 8 g |
| Materiaal | ABS, Staal |
| EAN-code | 8719446043381 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.7 cm |
| Breedte | 2.4 cm |
| Lengte | 7.7 cm |
Gerelateerde producten
748770-823999999
Bamboo sleutelhanger Kian
17097 op voorraad
Metaal, Polyester, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
739582-032999999
Roestvrijstalen sleutelhanger Gavin
32612 op voorraad
RVS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
483574-032999999
Metalen deuropener Alivia
RVS, Silicone, Zinken legering
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
710453-002999999
Kunststof duimstok Holly
12621 op voorraad
Kunststof, Metaal
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
692957693830592623677611





