- Home
- ...
- Veiligheid
- Hoofdverlichting
- ABS hoofdlamp Kylie
ABS hoofdlamp Kylie
€ 3,33vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar8223 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 4807-001999999
-
-
Voorzijde (32x7mm)
- Onbewerkt
- 1
Anders (65x15mm)- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof hoofdlamp met 5 LED lampjes, verstelbare hoofdband en 3 lichtstanden, incl. batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 4807-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 55 g |
| Materiaal | ABS, LED |
| EAN-code | 8719446013469 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.8 cm |
| Breedte | 4.1 cm |
| Lengte | 5.8 cm |
Gerelateerde producten
226060


