- Home
- ...
- Veiligheid
- Hoofdverlichting
- ABS hoofdlamp Marisa
ABS hoofdlamp Marisa
€ 4,38vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3696 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 4803-032999999
-
-
Bovenzijde (50x7mm)
- Onbewerkt
- 1
Zijkant (10x8mm)- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof hoofdlamp met 8 LED lampjes, verstelbare hoofdband en 3 lichtstanden, incl. batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Gewicht | 65 g |
|---|---|
| Materiaal | ABS, LED |
| Merk | IMPRESSION |
| Artikelnummer | 4803-032999999 |
| EAN-code | 8719446013452 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 7.2 cm |
Gerelateerde producten
226063



