- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Hoofdlampen
- ABS hoofdlamp Mina
ABS hoofdlamp Mina
€ 5,95vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar15371 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 709344-001999999
-
-
Zijkant (10x10mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS hoofdlamp met één LED en COB licht. Wissel tussen de verschillende lichten met een druk op de knop. Hoofdlamp kan gekanteld worden om het licht te richten en is makkelijk los te maken van de hoofdband. Oplaadbaar via USB-C.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 709344-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 88.7 g |
| Materiaal | ABS, Nylon, IJzer, Silicone |
| EAN-code | 8719446057326 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4.1 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 8.3 cm |
Gerelateerde producten
821843-008999999
Polyester koplamp Azalia
3981 op voorraad
Aluminium, Polyester, IJzer, PS, TPR
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
9485503
Hoofdlamp met COB verlichting
Kunststoff (ABS),Polycarbonat (PC),Thermopl. Elastomere
8,5 x 2,8 x 3 cm
699918841146472505837712






