- Home
- ...
- Wijn en Champagnesets
- IJsemmers
- ABS-ijsemmer met speaker Annabel
ABS-ijsemmer met speaker Annabel
€ 35,21vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1322 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1042190-002999999
-
-
Voorzijde (60x35mm)
- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS ijsemmer met speaker. Kleurveranderende lampjes in de bodem en draadloze technologie. 1200 mAh batterij. Verpakt per stuk in een gekleurde geschenkdoos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| EAN-code | 8719446065710 |
|---|---|
| Gewicht | 742 g |
| Artikelnummer | 1042190-002999999 |
| Materiaal | ABS, IJzer, PP, Silicone |
| Merk | IMPRESSION |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 29.2 cm |
| Breedte | 23.2 cm |
| Lengte | 24.7 cm |
Gerelateerde producten
966261-002999999
IJzeren en aluminium ijsemmer Corey
Aluminium, IJzer
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
1204135-032999999
Dubbelwandige roestvrijstalen ijsemmer Fenwick
918 op voorraad
IJzer, RVS 201, RVS 304, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
767130710629783125899366










