- Home
- ...
- Auto
- IJskrabbers
- ABS ijskrabber Doug
ABS ijskrabber Doug
€ 2,88vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3193 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1172199-001999999
-
-
Voorzijde (40x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde (20x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (70x15mm)- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (70x15mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS ijskrabber met een PET-borstel en een handgreep van beukenhout. Per stuk verpakt in een gerecyclede polybag.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1172199-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 193 g |
| Materiaal | ABS, PET |
| EAN-code | 8719446069893 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 37 cm |
Gerelateerde producten
P239.001
Polard RCS gerecycled plastic ijskrabber 3 in 1
Gerecycled hoog-impact polystyreen (HIPS), Gerecycled ABS
24.7 x 11.1 x 4 cm
549968795133625687765479




