- Home
- ...
- Auto
- IJskrabbers
- ABS ijskrabber en sneeuwborstel Justin
ABS ijskrabber en sneeuwborstel Justin
€ 8,51vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar5929 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 5961-001999999
-
-
Bovenzijde (60x13mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (20x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof ijskrabber en sneeuwborstel met aluminium uitschuifbare steel (tot 1 meter).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 5961-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 340 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, PVC, EVA |
| EAN-code | 8719446019249 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 113.5 cm |
Gerelateerde producten
549968795133625687842306



