- Home
- ...
- Auto
- IJskrabbers
- ABS ijskrabber met polyester want Ashton
ABS ijskrabber met polyester want Ashton
€ 1,98vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar10804 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 5807-023999999
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (55x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (100x100mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Bovenzijde (70x70mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Zwarte kunststof ijskrabber met een fleece gevoerde polyester want.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 5807-023999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 131 g |
| Materiaal | ABS, Glasvezel, Polyester |
| EAN-code | 8719446018419 |
| Kleur | kobaltblauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.8 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 36 cm |
Gerelateerde producten
549968795133625687842306







