- Home
- ...
- Auto
- IJskrabbers
- ABS ijskrabber met polyester want Doris
ABS ijskrabber met polyester want Doris
€ 1,66vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar18912 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 5817-001999999
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (60x35mm)
- Onbewerkt
- 1
Bovenzijde (55x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (60x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (80x80mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (70x70mm)- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (100x100mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Transparante kunststof ijskrabber met een gevoerde polyester want.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 5817-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 101 g |
| Materiaal | ABS, Polyester 210D |
| EAN-code | 8719446018624 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Lengte | 27.5 cm |
Gerelateerde producten
549968795133625687842306








