- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- ABS kabel set Pilar
ABS kabel set Pilar
€ 2,03vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar38858 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8450-001999999
-
-
blauw
-
wit
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (20x15mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (20x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Oplaadkabel-set met 3 aansluitingen: USB-C, standaard USB en Lightning. Elke kabel is ongeveer 5,5 cm lang en is bevestigd aan een ovale houder met opening (Ø 1,8 cm).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 8450-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 14 g |
| Materiaal | ABS, PVC |
| EAN-code | 8719446043978 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.6 cm |
| Breedte | 2.7 cm |
| Lengte | 12 cm |
Gerelateerde producten
446696454536473070549875







