- Home
- Relatiegeschenken
- Klokken, horloges en weerstations
- Weerstations en thermometers
- ABS kleine hygrometer Kinsley
ABS kleine hygrometer Kinsley
€ 2,68vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1015148-001999999
-
-
Voorzijde (4x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS kleine hygrometer. Toont temperatuur en luchtvochtigheid. Voetstandaard aan de achterkant. Inclusief batterijen. Individueel verpakt in een witte doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1015148-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | ABS, Glas |
| EAN-code | 8719446064225 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Breedte | 4.3 cm |
| Lengte | 4.3 cm |
Gerelateerde producten
710951-823999999
Bamboe weerstation Piper
548 op voorraad
ABS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
710322-823999999
Bamboe weerstation Lia
3358 op voorraad
ABS, Glas, Kunststof, RVS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
P279.419
Utah RCS rplastic en bamboe weerstation
1088 op voorraad
Gerecycled ABS, FSC® bamboe
8 x 3.8 x 14 cm
P279.319
Utah RCS recycled plastic bamboe LED-klok
1054 op voorraad
Gerecycled ABS, FSC® bamboe
17.5 x 2.2 x 12.3 cm
677556677606707643710227

