- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- ABS laadkabel Pierre
ABS laadkabel Pierre
€ 0,60vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar14436 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. 8527-007999999
-
-
kobaltblauw
-
oranje
-
rood
-
-
-
Zijkant links (20x4mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant rechts (20x4mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (10x3mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (10x3mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Laadkabel met ABS sleutelhanger. De kabel heeft een USB en Lightning aansluiting. Lengte kabel: 22 cm.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8527-007999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 10 g |
| Materiaal | ABS, Metaal, TPE |
| EAN-code | 8719446045620 |
| Kleur | oranje |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Lengte | 12 cm |
Gerelateerde producten
446696454536549875549879









