- Home
- Relatiegeschenken
- Elektronica, Gadgets en USB
- Laser pointers
- ABS laser pointer Manon
ABS laser pointer Manon
€ 14,64vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar211 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8253-001999999
-
-
wit
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (50x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof (ABS) laser pointer met USB aansluiting.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 8253-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 47 g |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| EAN-code | 8719446043916 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Lengte | 13.8 cm |
Gerelateerde producten
279260282169246257







