- Home
- ...
- Bureau toebehoren
- Linialen
- ABS liniaal met rekenmachine Heather
ABS liniaal met rekenmachine Heather
€ 2,48vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 2917-032999999
-
-
Voorzijde (40x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof liniaal (20 cm) met solar calculator/rekenmachine (8-digits).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 2917-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 62 g |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| EAN-code | 8719446002715 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.9 cm |
| Breedte | 5.5 cm |
| Lengte | 21.5 cm |
Gerelateerde producten
21045601
Tait liniaal van 15 cm in de vorm van een vrachtwagen van gerecycled plastic
10000 op voorraad
Gerecycled HIPS-kunststof
21046301
Tait liniaal van 30 cm in de vorm van een vrachtwagen van gerecycled plastic
10000 op voorraad
Gerecycled HIPS-kunststof
449904450042698126698192



