- Home
- ...
- Huis
- Aroma/Geurstokjes
- ABS luchtbevochtiger Ronin
ABS luchtbevochtiger Ronin
€ 6,97vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar5009 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1015143-011999999
-
-
Bovenzijde (30x20mm)
- Onbewerkt
- 1
Zijkant (30x15mm)- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS luchtbevochtiger met houten look. Met van kleur veranderende LED-verlichting. Voor ruimtes tot 25m2. Geleverd zonder vloeistof, voeg je eigen water of geur toe. Twee sponzen meegeleverd voor betere prestaties, één geïnstalleerd en één navulling. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1015143-011999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 118 g |
| Materiaal | ABS, PP |
| EAN-code | 8719446064171 |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 9.8 cm |
Gerelateerde producten
679823464431626344700982

