- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Markeerstiften
- ABS markeerstift Ella
ABS markeerstift Ella
€ 1,64vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar5863 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8535-002999999
-
-
Voorzijde midden (30x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde boven (Ø35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde midden (30x15mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (30x15mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (30x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS markeerstift in figuur-vorm, met vier kleuren (geel, roze, groen en blauw). Inclusief beeldschermwisser en toetsenbord borsteltje.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| EAN-code | 8719446045699 |
|---|---|
| Artikelnummer | 8535-002999999 |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 46 g |
| Merk | IMPRESSION |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 11.9 cm |
| Breedte | 1.7 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
Gerelateerde producten
480946-009999999
PP en tarwestro markeerstift Carrie
24553 op voorraad
PP, Tarwestro
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
225168437376600070840877





