- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Markeerstiften
- ABS markeerstift Lavi
ABS markeerstift Lavi
€ 0,53vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar23294 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1052-002999999
-
-
Bovenzijde (Ø45mm)
- Onbewerkt
- 1
- Full colour
Achterzijde (Ø45mm)- Onbewerkt
- 1
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
3-Kleuren kunststof markeerstift, model 'driehoek'.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1052-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 22 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8717568945859 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 9 cm |
Gerelateerde producten
480946-009999999
PP en tarwestro markeerstift Carrie
24553 op voorraad
PP, Tarwestro
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
225168437376600070840877



