- Home
- ...
- Gezondheid
- Massage
- ABS massagepistool Axel
ABS massagepistool Axel
€ 12,41vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1097551-001999999
-
-
Houder (20x50mm)
- Onbewerkt
- 1
Voorzijde (45x5mm)- Onbewerkt
- 1
Achterzijde (45x5mm)- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS massagepistool met borstelloze motor (snelheid 1.800 - 3.200 tpm) en 1.200 mAh oplaadbare batterij. 5V invoer en 6 intensiteitsniveaus om de spieren te masseren. Individueel verpakt per stuk in geschenkdoos, inclusief 4 massagekoppen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1097551-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 685 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446067035 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 25 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 20 cm |
Gerelateerde producten
1135063932085819989943929


