- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Rolmaten
- ABS meetlint Diane
ABS meetlint Diane
€ 2,28vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar8609 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1172196-001999999
-
-
Voorzijde (40x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Achterzijde (40x40mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS meetlint. 3 meter lang. Lint van metaal (16 mm) bedrukt met zowel centimeters als inches. Ultrasoon geassembleerd (schroefloos). Voorzien van drukknop met vergrendeling. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1172196-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446069831 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5.6 cm |
| Breedte | 2.6 cm |
| Lengte | 5.6 cm |
Gerelateerde producten
P112.032
Economic Auto stop rolmaat, zilverkleurig
5540 op voorraad
ABS, Carbonstaal
2.5 x 7.5 x 5.5 cm
P112.121
RCS gerecycled plastic 3M/16 mm rolmaat met stopknop
7945 op voorraad
Gerecycled ABS, Staal
5.7 x 5.6 x 3.4 cm
266704698009701013










