- Home
- Tassen
- Rugzakken
- Laptop rugzakken
- ABS meetlint Jeff
ABS meetlint Jeff
€ 2,29vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3516 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1172416-001999999
-
-
Voorzijde (40x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
- Full colour
Achterzijde (40x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS meetlint met bamboe accenten en waterpas. Lengte van 3 meter. Inclusief 5 bits om het item als schroevendraaier te gebruiken. 12 mm metalen lint. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doosje.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1172416-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 113 g |
| Materiaal | ABS, Bamboe |
| EAN-code | 8719446070493 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 2.2 cm |
| Lengte | 9.6 cm |
Gerelateerde producten
8013749350697129101082229










