- Home
- ...
- Memo's
- Zelfklevende memo's
- ABS memo tape houder Francesco
ABS memo tape houder Francesco
€ 0,98vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar131 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8285-002999999
-
-
Voorzijde (50x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (50x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof plakbandhouder in de vorm van een wolk. De wolk-vormige plakbandhouder is wit, de kleuren van de memo tape zijn blauw, groen, geel, oranje en roze (elk 2.5 m lang).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8285-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 32 g |
| Materiaal | ABS, Papier, PS |
| EAN-code | 8719446044937 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.8 cm |
| Breedte | 6.5 cm |
| Lengte | 6.5 cm |
Gerelateerde producten
21018601
Sticky-Mate® tekstballonvormige gerecyclede sticky notes
10000 op voorraad
Gerecycled papier
778681778686778688764415




