- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Zaklampen
- ABS mini COB zaklamp Dan
ABS mini COB zaklamp Dan
€ 2,45vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar27646 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1171432-001999999
-
-
grijs
-
kobaltblauw
-
wit
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (Ø30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Zijkant (25x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant (35x10mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS mini COB zaklamp (300 lumen) met een magneet en sta-functie. Oplaadbaar met een USB Type-C oplader. Voorzien van 3 lichtstanden: hoog, midden en knipper. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doosje.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1171432-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 33.5 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446069596 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 4.5 cm |
Gerelateerde producten
8839-001999999
Aluminium zaklamp Beth
34194 op voorraad
Aluminium
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549914437358437447841167










