- Home
- Tassen
- Koeltassen en Koelboxen
- Koelboxen
- ABS mini koelkast Kaleida
ABS mini koelkast Kaleida
€ 55,02vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1011 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 6545-002999999
-
-
Voorzijde (60x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (60x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (100x100mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Houder (60x13mm)- Onbewerkt
- 1
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Mini koelkast met 12V of 100-240V aansluiting. Inhoud 4 liter. Er kunnen 6 blikjes van 0,33cl in gekoeld worden óf u kunt uw eten warmhouden door middel van de toegepaste thermo technologie.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 6545-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 1995 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446022997 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 27 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 25 cm |
Gerelateerde producten
6552713
CrisMa koelbox met koelelement
Polyethylen (PE),Polypropylen (PP),Polyurethan (PU)
26 x 20,5 x 19,5 cm
772597928316935870951788





