- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS mobiele tefoonhouder Everett
ABS mobiele tefoonhouder Everett
€ 4,26vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar4677 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1165-001999999
-
-
Zijkant (50x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Zijkant (55x10mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof verstelbare mobiele telefoonhouder voor op het stuur van een fiets. De telefoonhouder is verstelbaar in verschillende posities. De maximale stangdiameter is tussen de 15 en 19 mm, en de maximale opening voor de telefoonhouder is 9 cm.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1165-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 81 g |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| EAN-code | 8717568946429 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 13 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 6.9 cm |
Gerelateerde producten
739641-823999999
Bamboe telefoonhouder Margarita
22286 op voorraad
Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
678167692943696743717373



