- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS mobiele telefoon houder Didi
ABS mobiele telefoon houder Didi
€ 2,17vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 865144-001999999
-
-
Anders (45x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS mobiele intrekbare telefoonhouder. Met kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 865144-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 107 g |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| EAN-code | 8719446059016 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.1 cm |
| Breedte | 6.8 cm |
| Lengte | 11 cm |
Gerelateerde producten
739641-823999999
Bamboe telefoonhouder Margarita
22265 op voorraad
Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
8842-001999999
ABS telefoon- en tabletstandaard Romina
10432 op voorraad
ABS, Silicone
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
678167692943696743437460






