- Home
- ...
- Auto
- Telefoonhouders voor in de auto
- ABS mobiele telefoon houder Sienna
ABS mobiele telefoon houder Sienna
€ 3,13vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3833 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7311-001999999
-
-
Bovenzijde (12x8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (Ø20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Op metalen plaatje (Ø20mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS mobiele telefoonhouder met magneet, te bevestigen aan het ventilatierooster in de auto. Met metalen plaksticker voor op de achterzijde van de telefoon.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7311-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 34 g |
| Materiaal | ABS, Metaal, Rubber |
| EAN-code | 8719446033726 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 3.6 cm |
| Lengte | 4 cm |
Gerelateerde producten
8969-001999999
ABS telefoonhouder Clayton
1044 op voorraad
ABS, PVC
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
P302.801
Acar RCS gerecycled plastic 360 auto telefoonhouder
16705 op voorraad
Gerecycled ABS, Siliconen
7.1 x 2.5 x 5.5 cm
437529769452771983772828





