ABS multifunctionele lamp Araminta
€ 14,83vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1156 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1206638-002999999
-
-
Voorzijde (45x45mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (45x45mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant (40x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Zijkant (60x15mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS multifunctionele lamp met RGB-kampeerlicht en een afneembare zaklamp met karabijnhaak en 4 lichtstanden. Biedt 8 kleuren, waarbij wit 2 lichtmodi heeft. De overige 7 kleuren kunnen in een wisselende kleurovergang worden ingesteld door de knop ingedrukt te houden. De zaklamp heeft een 800 mAh-batterij en de kampeerlamp een 2.400 mAh-batterij. Inclusief Type-C oplaadmogelijkheid. Per stuk verpakt in een kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1206638-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 333 g |
| Materiaal | ABS, PP |
| EAN-code | 8719446072138 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 19 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 12 cm |
Gerelateerde producten
932468942320724949

















