- Home
- ...
- Auto
- Veiligheidshamers en messen
- ABS-noodhamer Erika
ABS-noodhamer Erika
€ 2,00vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2510 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1097565-007999999
-
-
Voorzijde (30x12mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS-noodhamer, inclusief witte LED-lamp (aan/uit schakelaar), geïntegreerde gordelsnijder en raamhamer. De hamer is beschermd met een rubberen punt. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1097565-007999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 126 g |
| Materiaal | ABS, RVS, PP |
| EAN-code | 8719446067271 |
| Kleur | oranje |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.4 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 13.5 cm |
Gerelateerde producten
772602279818767000819197

